Oferta

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji  w Miętnem to instytucja kultury prowadząca działalność społeczno-kulturalną. W jej budynku mieszczą się lokale kulturalno-rozrywkowe, w których można prowadzić pozaszkolną działalność i inicjatywy dydaktyczno-kulturalne dla młodzieży i dorosłych (warsztaty kulturalne, przedstawienia, zabawy, wystawy). Stanowi centrum kulturalno-oświatowe powiatu garwolińskiego. Do sfer działalności naszego domu kultury zalicza się promocję kultury regionu i „małej ojczyzny”. Skupiamy swoje działania wokół edukacji kulturalnej i wychowaniu poprzez sztukę, kształtowaniu umiejętności aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym,oraz integracji społeczności lokalnej za pomocą działań kulturalnych.

Organizujemy przeróżne akcje, pikniki, festiwale, spacery historyczne, gry rodzinne, gry terenowe, letnie kino pod chmurką, zajęcia teatralne, wieczorki poezji, spotaknia autorskie, wieczorki taneczne oraz spotkania pasjonatów historii.

Zarówno zajęcia dodatkowe jak i wszystkie atrakcje są dla wszystkich - serdecznie zapraszamy! W naszych progach odnajdą się dzieci, młodzież, dorośli, kochani seniorzy jak również osoby z niepełnosprawnościami. Zapraszamy do obserwacji naszego Facebooka gdzie pojawiają się wszystkie nadchodzące wydarzenia, a jest w czym wybierać.

Inicjatywy sąsiedzkie, działania społeczne i oddolne, niektóre finansowane są ze źródeł zewnętrznych, a niektóre bazują na współpracy instytucjonalnej.

Jeśli masz pomysł na wspólne działanie, napisz do nas na adres: biuro@dworekmietne.pl

A+
A-
X